banner - Každý by se měl umět postarat o své odpady!

Chrudim, Hlinsko – v neděli 23. června 2013 se koná další z komentovaných cyklovýletů v rámci série „Na kole krajem", které pořádá chrudimské Občanské sdružení Altus. Sraz pro účastníky je v 8 hodin v Chrudimi u vlakového nádraží nebo v 9:10 v Hlinsku u vlakového nádraží. Po domluvě je možné se přidat i po trase.

Králíky - v neděli 26. května 2013 pořádá Občanské sdružení Altus další cyklovýlet v rámci série „Na kole krajem". Sraz všech účastníků je na náměstí v Králíkách kde celá trasa začíná.

Svitavy – ve středu 8. května 2013 pořádá Občanské sdružení Altus další cyklovýlet v rámci série „Na kole krajem". Sraz všech účastníků bude v 9:00 na vlakovém nádraží ve Svitavách, kde celá trasa začíná.

Chrudim, Svítkov - v neděli 5. května 2013 se koná další z komentovaných cyklovýletů v rámci série „Na kole krajem", které pořádá chrudimské Občanské sdružení Altus. Sraz pro účastníky je v 9 hodin u vlakového nádraží v Chrudimi. Po domluvě je možné se přidat i na trase z Chrudimi do Svítkova. Nezapomeňte si svačinu a vlastní kolo.

Chrudim, Heřmanův Městec - v sobotu 4. května 2013 se koná další z komentovaných cyklovýletů v rámci série „Na kole krajem", které pořádá chrudimské Občanské sdružení Altus. Sraz pro účastníky je v 8:30 hodin u vlakového nádraží v Chrudimi odkud pojedeme cyklobusem do Heřmanova Městce, kde přibereme další zájemce. Společně dojedeme do Prachovnic, odkud vyrazíme na okružní jízdu po okolí hradu Lichnice. Nezapomeňte si svačinu a vlastní kolo.